Prese Bağlamalı Servo

Servo sürücü, çalışma kapasiteleri 0.2 – 2.5 mm rulo sac kalınlık ve 100 – 600 mm genişlik olacak şekilde üretilmektedir.

Pres adapteli modellerimiz, Pres gövdesine bağlandığından kalıp ile arasında olan mesafeyi minimuma indirdiğinden harici kılavuzlama ihtiyacının önüne geçmektedir.

Çok aşamalı prograsif kalıplar için servo sürücü sitemi kalıpların uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Ayrıca pilotlama özelliği ile de hem prograsif hem de sıvama kalıplarında ideal bir şekilde çalışmaktadır.

Pres adapteli sürücülerimizin kontrol paneli Pres sistemini de kontrol edebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Kontrol paneli Servo Sürücü ve Pres’in senkronize bir şekilde tam otomatik olarak çalışmasını sağlamasının yanında, PLC harici çıkış özellikleri ile de kalıp yağlama, çoklu pres kontrol, pistonlu kalıp gibi sistemlerle birlikte çalışabilmektedir.

Ayrıca, sistem yazılımı açık bir yazılım olup her turlu programsal ve kullanım değişikliklerine imkân vermektedir. Ve yazılımımız standart yazılım kalıp hafızası, farklı sürme boyu yazma, kullanışlı renkli ekran gibi özellikleri ile de pres operatörün kolay ayar değiştirme açıcısından çok önemlidir.